Logo


KNYGA „4 NE“

Knyga
Šią knygą paskatino parašyti mano asmeninė ir klientų gyvenimo patirtis. Čia sudėjau viską, ką labiausiai noriu pasakyti kiekvienam atėjusiam asmeninės konsultacijos. Knygoje rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su savęs paieškomis ir dvasingumu, meilės santykiais bei profesine veikla. Sužinosite pagrindines priežastis, kodėl gyvenime negauname tai, ko taip trokštame ir ką daryti kitaip. Skaitydami trumpas istorijas iš gyvenimo, suprasite, kad nesate vieni tyruose, tikėkite ir visada sulauksite pagalbos.

Skaityti / atsisiųstiPDF

Vienas pirmųjų atsiliepimų apie knygą:

Sveiki, Lina,
perskaičiau knygą Jūsų! Tiksliau – surijau per mažiau nei parą. Ir skaitydama vis prigaudavau save sakant „taip, teisingai, be abejo“ arba net linksint galvą. Daug gyvenimiškų (žemiškų ir dvasiškų) dalykų ir tiesų jau yra mintyse mano kurį laiką, bet dar vis atrodo, jog protas suvokia, bet širdis, kūnas dar nepriima arba nedrįsta keisti, nesiryžta priimti. Nes iš tiesų – tiek visą, ką rašote apie dvasines praktikas, keturis ne, vidinę tylą ir ramybę – atrodo, tik paimk ir pradėk, bet labai lengva paslysti ir vėl grįžti prie tų savo įprastinių įpročių.

Be abejo, svarbiau nepasiduoti ir suklupus vėl stotis, vėl eiti pirmyn.

Tikrai skaitant daug pamąstymų kilo ne tik dėl savo gyvenimo, koks buvo ir koks gali būti, bet ir gilesnių pamąstymų, klausimų. Kai perskaitai, sustoji ir pradedi mąstyti giliau. Atrodo galėtų gera filosofinė ar dvasinė diskusija išsivystyti.
Ir labai įdomu buvo skaityti Jūsų asmeninę istoriją! Man visuomet suvirpina ir sušildo širdį, kai žmonės pasidalija savo džiaugsmingais ir sunkesniais išgyvenimais nepaisant nieko. Ir tiesą sakant, kuomet pirmą kartą galvojau kreiptis į Jus, tai apsisprendimas tvirtas buvo. Tuomet, kai pažiūrėjau vieną Jūsų video Facebook, būtent iš Indijos, tuo metu atėjo pajutimas, kad būtinai turiu su Jumis susitikti ir būtinai gyvai.

Ačiū, kad pasidalinote! Ir padedate nusileisti ant žemės!

G.B.