Logo

SENOVĖS ASTROLOGIJA – Jyotiṣa ज्योतिष

PAGAL IŠMINČIUS DŽAIMINI IR PARAŠARA
užrašyta sanskrito sutrose

Jyotiṣa (džiotiša) yra sanskrito žodis, kurio pagrindinė reikšmė yra „astronomas“. Astronomija yra vienas iš šešių pagalbinių vedų mokslų – vedangų, įskaitant fonetiką, gramatiką, etimologiją, prozą, ritualų instrukcijas. Astronomija yra vadinama vedų galūne/šaka. Tai mokslas apie dangaus šviesulių judėjimą ir jų poveikį žmogui, galimybė keliauti laiku į praeitį, dabartį ir ateitį.

Senaisiais laikais astrologija buvo naudojama parinkti tinkamą dieną ir laiką ritualams bei apeigoms atlikti. Vakarų pasaulyje ši astrologija yra populiariai vadinama vedine astrologija. Senaisiais laikais astronomija ir astrologija buvo vienas ir tas pats mokslas.

ASTROLOGIJA IR KOSMOLOGIJA

Kosmologija yra mokslas apie visatos atsiradimą. Mitologija yra jos dalis. Norint pažinti senovės astrologiją, būtina išmanyti mitologiją. Pagrindiniai klausimai į kuriuos turime atsakyti yra šie: kaip susikūrė ši visata? kas aš esu? iš kur aš atėjau? kur aš išeisiu? Pažink Save, pažinsi viską. Senovės mitologija, sanskrito dvasiniai raštai – raktas į Astrologijos mokslą.

ASTROLOGINĖ KONSULTACIJA

Išsami asmeninė konsultacija vyksta gyvai arba internetu. Konsultacijai internetu reikalingas kompiuteris ir internetas. Abiem atvejais yra daromas garso ir vaizdo įrašas. Konsultacijai visada ruošiuosi iš anksto. Būtina gimimo data, laikas ir miestas. Jei gimimo laikas nežinomas ar jo neįmanoma gauti ligoninėje, kurioje gimėte, tuomet jis yra rektifikuojamas pagal svarbiausius gyvenimo įvykius. Kiekviena konsultacija yra labai skirtinga, nes nėra dviejų vienodų žmonių ar horoskopų. Naudoju visas žinomas astrologines technikas ir metodus atsakyti į rūpimus klausimus. Nebūtina žinoti tikslių klausimų, nes konsultacijos metu vyksta gyvenimo kelio skaitymas. Visada esu pasiruošusi suteikti kuo daugiau informacijos ir žinių.

Su kiekviena konsultacija augu ir tobulėju. Nuolat gilinu ir stiprinu įvairias astrologines technikas bei mokausi naujų.

ATVIRUMAS

Pačios geriausios konsultacijos, kuomet žmogus yra atviras žinioms ir naujai savo gyvenimo kelio patirčiai. Visada esu Jūsų atspindys ir laidininkas informacijai perduoti.


PAŽINIMAS

Avidyā (अविद्या) yra sanskrito žodis reiškiantis dvasinį neišmanymą. Nuo aukštesniojo vidinio „Aš“ suvokimo mus skiria daugybė neišmanymo sluoksnių. Juos ištirpdyti gali nuoseklus ir kryptingas darbas su savimi, dvasinės praktikos. Pažinimas padeda geriau suprasti savo gyvenimo kelią, kuris užkoduotas gimimo horoskope.


SAVARANKIŠKUMAS

Stipriausias pokytis visada įvyks tik savarankiškai pažinus Save, suvokus pirmapradį Šaltinį savyje, kuris remiantis šventaisiais tekstais egzistuoja per amžių amžius. Astrologija yra puikus įrankis pažinti Save ir prisiliesti prie amžinybės, suvokus ir priėmus Dievo valią. Galutinis išsilaisvinimas iš žemiškosios kančios, gimimo ir mirčių cikloa yra vadinamas mokša (मोक्ष –mokṣa).
Šiame video trumpas pristatymas, kaip vyksta apytiksliai dvi valandas trunkanti išsami asmeninė konsultacija.

kontaktai

sekite mane socialiniuose tinkluose:

susisiekite: