Logo


Koks mano gyvenimo kelias?

Ar eini savo keliu? Ar veiki pagal savo prigimtį? Ar klausai nuojautos, kad ir kas vyktų? Ar kada nors pagalvojai, kad dalis įvairių mokymų, kursų, seminarų yra skirti tik savimi nepasitikintiems ir pasimetusiems gyvenimo kelyje? Ar ne manai, kad be reikalo plaki save, jei nepasiseka?

Išgyvenau tikrą saviplakos ir nepasitenkinimo savimi pragarą. Nuolat lygindavau save su kitais ir jaučiausi stipriai užstrigus. Kartais pamindavau savo prigimtį, jos varžiausi ir nemokėjau tinkamai atskleisti. Gerai, kad tai neužtruko per daug ilgai. Dėl to pagrindinis mano konsultacijos tikslas yra išsami gyvenimo kelio analizė. Gimimo akimirkoje sutelpa visas mūsų atsineštas bagažas iš praeities. Kaip su tuo bagažu keliausime ir ką naujo išmoksime, priklauso nuo mūsų požiūrio ir elgesio.

Tikrovė tokia, kad labai retas kuris nuo gimimo žino, ką veikia ar kryptingai eina savo keliu. Tarkim nesenai 50-iasdešimt atšventęs A.Mamontovas dainuoti ir kurti pradėjo paauglystėje (gal ir vaikystėje kaip Mocartas, gerai nežinau). Labai aiški ir tiksli gyvenimo kryptis – muzika ir aktorystė. Savo dainomis jis neša žinią. Ar jis niekaip negalėjo apsispręsti, ką daryti?

Panašu, kad A.Mamontovo nesutiksime savigudos ar dvasinio augimo seminaruose… Nes jis aiškiai žino, ką jam daryti, o ko nedaryti. Niekas jam negali paaiškinti geriau už jį patį. Juo labiau pasakyti, ką daryti ir kaip kurti, kaip teisingai gyventi ir būti įkvėptam.

Gana retas atvejis. Praeitų gyvenimų įdirbis. Patikėkit, tokie dalykai matosi gimimo horoskope. Ne veltui nagrinėjami žymių žmonių horoskopai.

Dažniausiai esame įvairiapusiai: per gyvenimą galime išbandyti įvairias veiklas ir nebūtinai ryškiai sužibėti. Esmė – nepertraukiamai sekti savo pašaukimu, o jei reikia – nebijoti keisti kryptį. Geriau vieni metai pilnatvės nei visas gyvenimas migloje, dirbant „normalų“ darbą/gyvenant „normalų“ gyvenimą ir žvalgantis pro langą, kaip noriu ištrūkti iš čia… Galu gale gyvenimo kelias yra daug daugiau nei profesija ar veikla.

Niekada nepakartosite svetimų sėkmės istorijų. Atsigręžkite į save ir įgyvendinkite savo svajonę, parašykite savo paties istoriją, net jei jos niekas neperskaitys. Saviugda ir dvasinis augimas būtinas, mokytojai reikalingi tam, kad užvestų ant kelio ir toliau eitumėte savarankiškai savo greičiu.

Ir dar...
Kiti gali pasidalinti savo patirtimi. Mokytojų asmeninės istorijos ir kelias įkvepia. Dažniausiai jų gyvenimas buvo sudėtingas iki to laiko, kol neatrado, kas jiems padeda ir kardinaliai keičia gyvenimo kryptį. Bet nėra jokios garantijos, jog tai suveiks ir kitiems. Nes kiekvienas horoskopas yra labai individualus ir kiekvienam reikia skirtingų praktikų bei pamokų. Svarbiausia, išmokti nesilyginti. Jei įkvėpimas greitai išblėsta, vadinasi tai nėra tikras pašaukimas. Jis viso labo tik išorinis, nejučia prisiimtas arba primestas. TIKRASIS ĮKVĖPIMAS VYKSTA NEPERTRAUKIAMAI, TUOMET VYKSTA NUOLATINIS ATSINAUJINIMAS IR JAUČIAMAS JĖGŲ ANTPLŪDIS, VEDIMAS IŠ AUKŠČIAU. JEI TAIP NUTINKA, ČIUPKITE IR NEPALEISKITE! TĘSKITE, KAD IR KAS!

Visa tai, ką aprašiau yra pagrindinis astrologinės konsultacijos tikslas: sustatyti viską į vėžes, gauti atsakymus, kurie nuramintų ir leistų kelionę tęsti pačiam savarankiškai. Tikroji senovės išminčių Jaimini ir Parashara astrologija leidžia į savo gyvenimą pažvelgti iš aukštesnės sąmonės būsenos. Net jei mūsų keliai niekada nesusidurs, visada visada sekite savo sielos keliu. Įvairios praktikos yra reikalingos, jei išlaisvina ir gyvenimas tampa šviesesnis. Vadinasi, čia TOS TIKROS.

Kiekvienas gyvenimo kelias yra individualus ir autentiškas. Dėl to niekada nebūna dviejų vienodų horoskopų ir konsultacijų. Nebent panašus pasikartojantis modelis tam tikroje srityje.

P.S. Kartais gyvenimo kelias būna labai vingiuotas. Vaikystėje pradeda ryškėti autentiški gebėjimai ir polinkiai. Bet kartais tenka mokytis visai kitų dalykų ir dirbti „normalų“ darbą, pereiti ugnį ir vandenį. Kad vieną dieną imtum ir darytum tai, ko čia ir atėjai. Taip nutiko man Didžiausia klaida, kurią kartojau, buvo nuolatinis dairymasis į kitus ir nepasitenkinimas bei nepriėmimas to, ką turiu ir sugebu. Visa tai aiškiai pamačiau savo horoskope. Nusileidau ant žemės, kad galėčiau kilti!