Logo


Taro išmintis

Magas. Gyvenimo Alchemija
Jei tik iškrenta Mago korta, žinau – žmogus turi savarankiškai nuspręsti, ką toliau daryti ir imtis veiksmų. To nepadarius, tiesiog nevyks norimas pokytis. Taro Magas arba Alchemikas yra tas, kuris savarankiškai ir atsakingai kuria savo gyvenimą, turi visas tam reikiamas žinias ir gebėjimus. Pirmiausia perkeičia savo vidinę energiją ir gauna patvirtinimą iš dangaus. Jei tapsime Magais, t.y. nesitikėsime pagalbos ir pritarimo iš aplinkinių, bet pirmiausia pasikliausime savo vidiniais resursais ir veiksime, tuomet įgyvendinsime savo planus.

Magas arba Alchemikas neperleidžia savo apsisprendimo galios aplinkybėms, išnaudoja šią galios akimirką, kurdamas pokyčius aukštesniosios Sąmonės pagalba, plečia ir augina savo suvokimą (sąmonę).

Ką galime padaryti dabar, kai širdį slegia sunkumas, nes niekaip negalime apsispręsti?
1. Suvokti ir aiškiai sau įvardinti, kas vyksta, kodėl save stabdome ir nesiryžtame.
2. Pabūti kelias minutes vienumoje, stebint, kol savaime nurims mintys ir jausmai. Smegenų skleidžiamas dažnis tampa nebe toks intensyvus, palankus intuityviai priimti sprendimus. Klausyti pajautos ir nesitikėti praslysti lengviausiu keliu.
3. Ramybės būsenoje sulaukti impulso veikti ir padaryti viską, ką galime geriausio, kad išspręstume susikūrusią problemą. Sąmoningai čia ir dabar kelti aukštyn savo vibracijų dažnį – kreipti mintis į Dievą savyje.

Jei nepavyksta nusiraminti, tuomet… kruopštus kasdienių buitinių darbų ir pareigų vykdymas yra puiki dvasinė praktika, padedanti trumpam atsitraukti nuo rūpesčių.

Nesitapatinimas su bėdom yra alcheminis raktas išeiti iš susidariusios keblios padėties. Linkiu tapti savo gyvenimo magais ir alchemikais!