ASTROLOGINĖ KONSULTACIJA

Išsami asmeninė konsultacija vyksta gyvai arba internetu. Konsultacijai internetu reikalingas kompiuteris ir internetas. Prieš tai visada pasitikriname ryšio kokybę, paaiškinu, kaip vyks konsultacija. Abiem atvejais yra daromas garso įrašas.

Konsultacijai visada ruošiuosi iš anksto. Būtina gimimo data, laikas ir miestas. Jei gimimo laikas nežinomas ar jo neįmanoma gauti ligoninėje, kurioje gimėte, tuomet jis yra rektifikuojamas pagal svarbiausius gyvenimo įvykius.

Kiekviena konsultacija yra labai skirtinga, nes nėra dviejų vienodų žmonių ar horoskopų. Naudoju visas žinomas astrologines technikas ir metodus atsakyti į rūpimus klausimus. Nebūtina žinoti tikslių klausimų, nes konsultacijos metu vyksta skaitymas, visada esu pasiruošusi suteikti kuo daugiau informacijos ir žinių.

ASTROLOGIJA YRA GYVAS MOKSLAS

Su kiekviena konsultacija augu ir tobulėju. Nuolat gilinu ir stiprinu įvairias astrologines technikas bei mokausi naujų.

Šiame video trumpas pristatymas, kaip vyksta apie dvi valandas trunkanti išsami asmeninė konsultacija.

ATVIRUMAS

Pačios geriausios konsultacijos, kuomet žmogus yra atviras žinioms ir naujai savo gyvenimo kelio patirčiai. Visada esu Jūsų atspindys ir laidininkas informacijai perduoti.

PAŽINIMAS

Avidyā sanskrito žodis reiškiantis klaidingą suvokimą. Nuo aukštesniojo vidinio “Aš” suvokimo mus skiria daugybė nežinojimo sluoksnių. Juos ištirpdyti gali nuoseklus ir kryptingas darbas su savimi. Tai pažinimo kelias, vadinamas džnana joga.

SAVARANKIŠKUMAS

Stipriausias pokytis visada įvyks tik savarankiškai pažinus Save, suvokus pirmapradį Šaltinį savyje. Tuomet išsilaisviname iš gimimo ir mirčių ciklo, tampame amžini. Išsilaisvinimas iš žemiškosios kančios yra vadinamas moksha.

ASTROLOGIJA IR KOSMOLOGIJA

Kosmologija yra mokslas apie visatos atsiradimą. Mitologija yra jos dalis. Norint pažinti senovės astrologiją, būtina išmanyti mitologiją.  Pagrindiniai klausimai į kuriuos turime atsakyti yra šie: kaip susikūrė ši visata? kas aš esu? iš kur aš atėjau? kur aš išeisiu? Pažink Save, pažinsi viską. Senovės mitologija – raktas į Savęs pažinimą.

SEKITE MANE SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

  

Susisiekite su manimi